Putuplasta burtu griešana
EPS polistirols (putuplasts), XPS putu, un citu līdzīgu materiālu griešana izmantojot CNC karstās stieples griešanas iekārtas. Putuplasta burtus iespējams izgriezt dažādos izmēros un biezumos. Iespēja nokrāsot jūsu izvēlētos krāsu toņos. Kā arī, piedāvājam pārklāt ar poliuretāna aizsargpārklājumu Bullet Liner, kas padarīs burtus mehāniski noturīgus ilgtermiņā.
Telpiski lieli burti, mazi burti, putuplasta cipari pasākumiem, jubilejām, kāzām, uzņēmumiem.

Burtu cenas atkarīgas no to izmēriem biezuma, putuplasta blīvuma izvēles, krāsu toņiem.

2D, 3D Putuplasta burtu, ciparu

Putuplasta ciparu un burtu izgatavošana dažādos izmēros un fontos. Krāsojam, līmejam dažādos izmēros

Izklaides vietas, Atpūtas parku dekorācijas, putuplasta 3D objektu izgatavošana

Izgatavosim gandrīz jebkuras sarežģītības dekorācijas. Zvēri, dekori, krēsli, apaļi soli, putuplasta kluči, olas, viss, kas nepieciešams izklaidei un neaizmirstamiem svētkiem.

Uzņēmumu logo, logotipi,

Putupolistirola, XPS, putoplasta griešana. Logo, logotipu izgatavošana burti, cipari un to krāsošana jūsu izvēlētos krāsu toņos. Veidojiet sava uzņēmuma logo ar telpiskiem burtiem.

Dekoratīvo būvelementu izgatavošana

Izgriezīsim dažāda profila karnīzes, dekoratīvo kolonnu izgatavošana, logu rāmju karnīzes un citi dekoratīvie būvelementi jūsu projektam vai ideju īstenošanai.

Putuplasta burti ballītēm
Burti ballītēm un citiem svētkiem

Padariet savus īpašos svētkus, dzimšanas dienas ballītes, kāzas par neaizmirstamiem svētkiem. Dekorējiet ar burtiem, cipariem vai citiem dekoriem.

Putuplasta dekorācijas izgatavošana
Lielas dekorācijas, putuplasta objekti

Putupolistirola, XPS putuplasta izklaides parku aprīkojums un objekti. Par pamatu izmantojam putuplastu apvienojam ar izsmidzināmām poliuretāna tehnoloģijām, piešķirot mehānisko izturību un ilgmūžību