2D, 3D dekorāciju, objektu izgatavošana
Piedāvājam izgatavot tēlainus rotaļu laukumus, tirdzniecības centru skatlogu dekorus, reklāmas stendus, informācijas stendu kastes, 3D logo, interjera dekorus, olu formas, lieli puķupodi, telpaugu kastes, par pamatu izmantojot dažādu blīvuma EPS putupolistirolu, ekstrudēto XPS putuplastu.
Apvienojot putuplastu (kas ir viegli bojājams materiāls) ar apstrādes pārklājumu Bullet Liner, spējam rast plašu pielietojumu visdažādāko objektu radīšanai, kas kalpos ilgtermiņā un būs mehāniski noturīgi. Pārklājums pieejam visos krāsu toņos no NCS, RAL krāsu sistēmām. No matēta līdz spīdīgam.

Dekoru un citu objektu izgatavošanas izmaksas atkarīgas no izmēriem putuplasta blīvuma, krāsu toņiem.

2D, 3D Putuplasta burtu, ciparu

Putuplasta ciparu un burtu izgatavošana dažādos izmēros un fontos. Krāsojam, līmejam dažādos izmēros

Izklaides vietas, Atpūtas parku dekorācijas, putuplasta 3D objektu izgatavošana

Izgatavosim gandrīz jebkuras sarežģītības dekorācijas. Zvēri, dekori, krēsli, apaļi soli, putuplasta kluči, olas, viss, kas nepieciešams izklaidei un neaizmirstamiem svētkiem.

Uzņēmumu logo, logotipi,

Putupolistirola, XPS, putoplasta griešana. Logo, logotipu izgatavošana burti, cipari un to krāsošana jūsu izvēlētos krāsu toņos. Veidojiet sava uzņēmuma logo ar telpiskiem burtiem.

Dekoratīvo būvelementu izgatavošana

Izgriezīsim dažāda profila karnīzes, dekoratīvo kolonnu izgatavošana, logu rāmju karnīzes un citi dekoratīvie būvelementi jūsu projektam vai ideju īstenošanai.

Putuplasta burti ballītēm
Burti ballītēm un citiem svētkiem

Padariet savus īpašos svētkus, dzimšanas dienas ballītes, kāzas par neaizmirstamiem svētkiem. Dekorējiet ar burtiem, cipariem vai citiem dekoriem.

Putuplasta dekorācijas izgatavošana
Lielas dekorācijas, putuplasta objekti

Putupolistirola, XPS putuplasta izklaides parku aprīkojums un objekti. Par pamatu izmantojam putuplastu apvienojam ar izsmidzināmām poliuretāna tehnoloģijām, piešķirot mehānisko izturību un ilgmūžību