2D 3D Telpiski logotipi, reklāmas stendi
Apvienojot izsmidzināmā poliuretāna Bullet Liner priekšrocības, piedāvājam izgatavot dažāda veida putuplasta 3D, 2D Reklāmas stendus, telpiskus reklāmas elementus, simbolus, vārdus, dekorācijas. Pārklājuma struktūra veido unikālu vizuālo tēlu, kuram nelīdzinās neviens no tirgū pieejamiem kompozītmateriāliem.
Dekorāciju ražošanai izmantojam dažādu blīvumu putuplastu EPS 100, EPS 150, EPS 200. Burtu griešanai iesakām izmantot XPS ekstrudeto putu materiālu. Tas ir bez porām, viegli apstrādājams materiāls. Par pārklājuma izturību uz putuplasta pārliecinies zemāk pievienotajā video.

Reklāmas stendu un citu objektu izgatavošanas izmaksas atkarīgas no izmēriem putuplasta blīvuma, krāsu toņiem.

2D, 3D Putuplasta burtu, ciparu

Putuplasta ciparu un burtu izgatavošana dažādos izmēros un fontos. Krāsojam, līmejam dažādos izmēros

Izklaides vietas, Atpūtas parku dekorācijas, putuplasta 3D objektu izgatavošana

Izgatavosim gandrīz jebkuras sarežģītības dekorācijas. Zvēri, dekori, krēsli, apaļi soli, putuplasta kluči, olas, viss, kas nepieciešams izklaidei un neaizmirstamiem svētkiem.

Uzņēmumu logo, logotipi,

Putupolistirola, XPS, putoplasta griešana. Logo, logotipu izgatavošana burti, cipari un to krāsošana jūsu izvēlētos krāsu toņos. Veidojiet sava uzņēmuma logo ar telpiskiem burtiem.

Dekoratīvo būvelementu izgatavošana

Izgriezīsim dažāda profila karnīzes, dekoratīvo kolonnu izgatavošana, logu rāmju karnīzes un citi dekoratīvie būvelementi jūsu projektam vai ideju īstenošanai.

Putuplasta burti ballītēm
Burti ballītēm un citiem svētkiem

Padariet savus īpašos svētkus, dzimšanas dienas ballītes, kāzas par neaizmirstamiem svētkiem. Dekorējiet ar burtiem, cipariem vai citiem dekoriem.

Putuplasta dekorācijas izgatavošana
Lielas dekorācijas, putuplasta objekti

Putupolistirola, XPS putuplasta izklaides parku aprīkojums un objekti. Par pamatu izmantojam putuplastu apvienojam ar izsmidzināmām poliuretāna tehnoloģijām, piešķirot mehānisko izturību un ilgmūžību